menuordersearch
padoramarket.ir

شاخه گل رز طلا نانو , . ,

پیشنهاد ما
شاخه گل رز طلا نانو
توضیحات
 توضیحات
تصاویر
بیشتر
شاخه گل رز طلا نانو
(0)
(0)
.
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
.
تعداد عدد
قیمت کالا
41,250 تومان
شاخ گل رز طلا نانو
طلا فلزی با خاصیت رسانایی و کش دهندگی بسیار بالا است که یک قطعه 5 میلیمتری آن را می توان تا بیشتر از نیم متر کش داد. پوشش نازک طلا (Gold Leaf) هم یکی از مصنوعات طلایی است که از طلای خالص ساخته شده و کاربرد های متنوعی دارد. ورقه های طلای خالص بدون نگهدارنده در امور هنری مانند تذهیب و مینیاتور،مجسمه سازی و ساخت ظروف و اشیای دکوری و تزئینی بسیار کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند.
 
دراین مطلب سعی بر آن داریم تا به معرفی یکی از مصنوعات این ورقه های نازک طلایی با نام شاخه گل رز طلایی نانو بپردازیم.این مدل گل های رز طلایی دارای زیبایی خیره کننده و منحصر به فردی می باشند.همچنین کیفیت و عیار طلای مورد استفاده در این محصول ، در آزمایشگاه های معتبر آزمایش شده و پوشش طلا مورد تایید بوده است.در ادامه به شرح خصوصیات بیشتری از این محصول بسیار شیک و بی نظیر می پردازیم و این گل رز بی نظیر را جهت خرید عمده به عرضه خواهیم گذاشت .
شاخه گل رز با پوشش طلا هدیه ایست بسیار ارزنده و زیبا، ماندگار و جذاب، با قیمت بسیار مناسب، برای آنکه دوستش دارید.این محصول با استفاده از نانو تکنولوژی و پوشش طلا تولید شده است و گزینه بسیار مناسبی برای هدیه و دیزاین دکور می باشد. شما می توانید با هزینه ای مناسب ، هدیه ای به یاد ماندنی از پوشش طلا برای عزیزانتان تهیه کنید و آنها را شگفت زده نمائید.
 
ساخت محصولات فانتزی و دکوری و … با این ورقه های طلایی ، نیازمند شکل دهی و حالت پذیری زیادی است که به دلیل نازکی و نرمی زیاد این ورقه ها و همچنین آسیب پذیر بودن آنها، به نوعی پلیمر متالایز شده بسیار نازک و شفاف که بعنوان نگهدارنده استفاده می شود، چسبانده شده اند تا در پروسه ساخت و زمان استفاده امکان آسیب رساندن به آن کمتر باشد و در نهایت مدلی ظریف و بسیار زیبا از محصول مورد نظر را به تولید رسانند.